Pre sedam godina konstatovan mi je dijabetis tip i. Zdravstveno sve je u redu, cak nivo secera za moje uslove drzim nisko (8, 5) osim sto u zadnja dva-tri meseca imam problema sa potencijom, obratio sam se nasim urolozima i dobio sam savrsen odgovor: "uzmi vijagru! "verujem da postoi i drugi nacin povratiti muskost osim famozne vijagre. Vama i svim ostalim svaka cast, ali ovde kod nas dalje od saveta za vijagru nemogu dobiti nista konkretno, zato molim vas da mi dade savet sto da radim. Hvala!

    Odgovoreno: 14. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Prvo secer morate dobro regulisati. Verujem da radite dnevne profile i da redovno kontrolisete i hba1c.
      ovo zbog toga sto u lose regulisanom diabetu stradaju sitni krvni sudovi. To vi sve znate.
      pokusajte malo promeniti stil zivota. Malo vise fizicke aktivnosti, ishranu pokusajte da prilagodite
      po krvnoj grupi /dr piter d adamo/. Uzimajte suplemente. Pde inhibitori neka budu poslednja rezerva.