Postovani dr. Imam problema vec 8 meseca menjaju mi se simptomi. Peckanje po telu i svrb, bol u donjem delu ledja ucestalo mokrenje bol i peckanje nakon mokrenje iritacia unutar kanala, bolvi nakon ejakulacije beli iscedak iz penisa vodljivog izgleda, tupi bol u levom testisu, znojenje u predjelu testisa na dodiru osjetljive pocrveni mi koza i jaki bol glavica na dodir, spusteni su mi testisi kao da su otekli. Osecam testise dok hoda ili sedim kako se pomeraju. Uradio sam test. Hiv, hepatitis b, hepatitis c, triper, sifilis. Sve je uredu isto sam uradio chlamidiau, mycoplasma, ureaplasma, sve je bilo uredu samo su mi nasli bakteriju u bris uretre (staphylococcus aureus) posetio sam i urologa uradio ultrazvuk testisa i prostate, prostata mi volumenkimam 22ccm a nalaz na oba testis i epididima je uredna. Tako jake bolove da neznam sta cu sam sa sobom. Molim vas reci te mi gdje da se obratim sta da jos uradim od pregleda i nasta vi najvise sumljate? Unapred vam hvala!

    Odgovoreno: 14. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Prvenstveno morate raditi na dizanju imuniteta sto je stalan zadatak.
      pokusajte da promenite nacin ishrane. Predlazem da se hranite po krvnoj grupi/dr piter d adamo/.
      uzimajte dosta tecnosti. Koristite suplemente.
      za vise se mozete obratiti na moj meil uz obavezni poziv na broj ovog pitanja.