Dragi doktore pojavila mi se potkozna grudvica pored penisa sta da radim? Ne koristim nikakvu terapiju pojavilo se pre dva dana, ne bolujem od nikakve bolesti, ne pijem ne pusim, niko mi u poorodici ne boluje od te bolesti!

    Odgovoreno: 12. 12. 2011.

Komentari na pitanje: #91676

    • Postovani doktore pojavila mi se je kao grudviva na kozi penisa, ne boli me, nekad sam uspeo da iscedim gnoj ali grudvica ostaje to traje vec mesec dana. Sta moze da bude i sta da radim? Hvala unapred