Postovani, proslo je 4 dana od kako sam uradio cirkumciziju. . . Kozica u predelu jajca mi je nekako drugacija, suvlja i peruta se (delici suve koze otpadaju) . . . Stanje kozice bi najbolje mogao da opisem kao kad kriskicu mandarine ostavite 15tak min, i ona postane onako suvlja - predpostavljam da zbog tesnijeg vesa koza manje dise. Drugo, zanima me posto ispiram svakog dana rane sa hidrogenom i enbecinom, povlacim kozicu dovoljno da vidim rane tj usiven deo. . . Da li bi trebalo vise da je povlacim i da li smem?

    Odgovoreno: 09. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Koza skrotuma se peruta zbog lokalnog dejstva jodnog preparata kojim je vrsena
      priprema operativnog polja. To ce za nekoliko dana da nestane.
      ranu odrzavajte pranjem sapunom i vodom. Za nekoliko dana ce vam sve zarasti.