Postovani doktore molim vas za odgovor. Imam 22g i jako sam zabrinut! Od kako sam prosle godine procitao da postoji varicocela i ostale neke bolesti. . Meni je sve crno! Imam neke bolove u ledja (desno) neki ostri bolovi 2 secunde boli jedan sekund ne boli i tako isprekidan bol obicno ujutru. . I ponekad preko dana i navece. . Onda taj bol povezujem sa varicecolom posto mi je desni testis malo veci od levog i pored desnog testisa imam neke zile i sada umisljam da je nesto opasno! Bubrezi su u redu, mokraca u redu krv takodje vise nego okay sve analize osim sto nisam bio jos kod urologa jos me ovo plasi! Nemam neke bolove imam normalne sexualne odnose, nikakvi bolovi pri orgazmu sve je super, normalna boja sperme nikakvi cudni mirisi nit slicno! Molim vaas za pomoc i podrsku pre nego sto odem kod urologa. . Javio sam se doktoru za ovaj bol u ledja on je rekao da nije kicma da nije bubreg da su misici i kosti i kao od prehlade! Dalije moguce da to traje 2-3 meseci od kad je pocela jesen ali ne uvek. . Ovo me strasno plasi: ( (molim vas za odgovor. . . .

    Odgovoreno: 10. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Tegobe nisu takvog karaktera da bi morali biti zabrinuti.
      ako ste uradili kompletne laboratorijske preglede krvi i mokrace, ultrazvuk bubrega, besike i testisa,
      i sem varikocele nista drugo nije nadjeno, onda stvarno nema mesta nikakvom strahu.
      bolovi koje imate su verovatno od kicme a varikocelu ima svaki drugi covek.
      ipak se pregledajte kod urologa.