Doktore devojka je radila antibiogram i spostavilo se du prisutne bakterije /streptkoke te je imala terapiju nakon koje je sve bilo u redu, ali posle naseg odnosa bez zastite ponovo se pojavila prisutnost bakterija pa je njen ginekolog predlozio da ja posetim lekara. Molim vas da mi date savet sta da radim posto ja nemam apsolutno nikakve tegobe

    Odgovoreno: 09. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Mozete uraditi opste laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu i briseve
      uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i mikoplazme.
      odnosi neka budu sa zastitom.
      od nalaza zavisi dalji tretman.