Postovani, moj problem je sledeci, imam devojku i u toku odnosa mi se opusti penis, a pre toga je sve normalno. Da li ovo moze biti rezultat toga sto cesto imam probleme sa besikom, kao sto je ucestalo mokrenje i bol u donjem delu stomaka? Pijem caj od persuna i to se povremeno stabilizuje pa nakon nekog perioda opet ista stvar se desava. Da li moram da se obratim urologu? Obracao sam se lekaru opste prakse, radio analize krvi i mokrace i po tim analizama je sve u redu. Ali mene brine zasto se to desava.

    Odgovoreno: 09. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Tegobe sa mokrenjem koje imate su od strane prostate, a problemi sa erekcijom su
      posledica stanja prostate.
      iz toga se namece zakljucak da treba da izlecite prostatu.
      najbolje je da se javite urologu.
      druga mogucnost je da krenete sa fitopreparatima.
      ako vas ovo drugo zanima onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozvati na broj i datum ovog pitanja.