Dugo godina ujutru pred zoru ja dobijam mekontorolisane erektilne napade skoro uvek u snu. Neutralishem ih ako rukom lagano dodirnem testise. I tako desetak puta sada se javio josh jedan problem bolovi od kukova prema dnu male karlice odpozadi bole me mishici bolovi se spushtaju do kolena sa unutrasnje strane butina. Tako da i prvi i drugi problem se pojacava i anulira u zavisnosti od polozaja tela i vremenskih uslova narocito magla i suvomrazica inace sam radio sledece pretrage i nalaze, brisevi i za mene i zenu sada negativni, inace su bivali i poz. Na urino plaz, koja mi se cini daje napravila pustosh, zatim na razne statfile i sada pred kraj hlamidiju. Urotroskopijom mije utvrdjeno da imam uzdignut vrat beshike. Hronicni prostatitis. Hormonski status negativan, psa 1. 33 pregled hematologa iskljucuje hemaglobinopatiju. Krvna slika uredna, brisevi uredni rektalno prostata je u granicama normale sedimentacija 4 dali mi probleme pravi beshika, kicma sobzirom da je na mr utvrdjena stenoza sp. Kanala kome da se obratim i dali su prvi i drugi problem u mrdjusobnoj vezi i kome da se opratim

    Odgovoreno: 08. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Tegobe mogu biti od hronicnog prostatitisa ali i od kicme.
      obratite se i urologu i neurologu.
      uradite i kolonoskopski pregled-gastroenterologija.