Postovanje, problem je u levom testicu! Naime, pre 7 meseci mi je dijagnostikovan epidymititis izazvan stafilokokom aureus-na osnovu spermokulture, kao terapiju od dr sam ispostovao 10dana dovicin2x1 i panklav, otok je splaso ali sada mi je levi testis vidno manji od desnog koji nije bio zahvacen upalom! Dakle, utisak je da je levi testis nekako u bloku-ne primecujem kretanje i ne razlikujem vizuelno i pod prstima semenik od pasemenika. . . Mogu li vas zamoliti za vase misljenje??? Ps. Kada sam bio na kontroli ponovni nalaz spermokulture je ostao sterilan i nakon 72sata, laborattorijski nalazi su u redu, sad me ne boli konstatno osim sto me kad kad zazigne. . . . Ima li nade?: ) hvala unapred, pozdrav

    Odgovoreno: 09. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Na ovo je tesko odgovoriti bez pregleda.
      ako se radilo o epididimitisu terapija je morala duze da traje a testis ne bi trebalo da se smanjio.
      ako je bila neprepoznata torzija onda je moguce smanjenje testisa.