Poštovani, moja dijagnoza je azoospermija. Nakon odredjene terapija, uradio sam ponovo spermogram analizom je utvrdjeno: - ejakulat rijetke konzistencije - prisutno nešto baketrija i polimorfonuklearnih baketrija - spermatozoidi nisu prisutni - prisutne ćelije spermatogneze. Mene kokretno intersuje da li ovo "prisutne ćelije spermatogneze", znaci da je postignut neki napredak ili. . . ? S poštovanjem, vjekoslav trivunovic

    Odgovoreno: 07. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Da se mnogo ne nagadja uraditi biopsiju testisa koja ce pokazati stanje testisa po pitanju
      "pravljenja" spermatozoida.
      nadam se da ste uradili hormonalna ispitivanja.