Postovani vec duze vreme nisam u srbiji zivim i radim u holandiji, a nisam jos dobro naucio jezik tako da svaka moja poseta njihovom lekaru nema koristi. Imam 25 godina i jos nije doslo do prevrtanja kozice na mom penisu, a uz to na vrhu penisa odnosno kozice postoje neke bele sitne tackice. Ako vama nije problem ja bih vam poslao sliku da vidite kako izgledaju te tackice. Molim vas za pomoc jer ovdje nemam kome da se obratim. Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 05. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Imate fimozu koja se operativno resava.
      ako niste sada u mogucnosti to da uradite vi pokusajte rucno da prevlacite
      kozu preko glansa koristeci neku neutralnu mast. Higijena mora biti besprekorna.