Imam blagi bol u mokracnim kanalima, ponekad ali retko je je to malo jači bol malo iznad, više sa leve strane bešike, rezultati iz bikrobiološke su mi dobri, nemam bakteriju ni jednu, rezultati iz labaratorije ne pokazuju ništa osim pločaste epitele. Moj urolog hoće da radim cistoskopiju ali mi nije radio ni ultra zvuk niti sam predhodno dala krv na analizu? Šta je po vama pametno da uradim? Zato što osim što cistoskopija nije ni malo prijatna bez anestezije, kako se radi kod nas. Urolog mi je rekao da ću pre cistoskopije da dobijem injekciju protiv infekcije. Koje je vaše mišljenje? Ponekad posle uriniranja mi je kao da mi se "prazne" mokracni kanali, osetim da mi "curka"! Hvala unapred, marina

    Odgovoreno: 03. 12. 2011.
    • Poštovana,
      Cistoskopija kod zena nije bolna i lako se podnosi.
      cistoskopija ce vasem doktoru dati jasan uvid u stanje mokracne besike.
      naravno treba uraditi i ultrazvuk i sve briseve/vaginalni, cervikalni/i odrediti grupu vaginalnog sekreta.