Poštovani doktore, već jedno oko nedelju dana imam jedno bolno mesto u korenu skrotuma sa leve strane, bol je oštar i javi se pri dodiru i sedenju. Nisam primetio nikakve druge promene na penisu i testisima. Nisam imao ni nikakav rizičan odnos. Sada sam bolestan, išao sam kod doktora i verovatno imam mononukleozu, treba tek da se potvrdi. Ovaj bol se pojavio istovremeno sa infekcijom. Imam 22 godine. Hvala unapred. Pozdrav.

    Odgovoreno: 03. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Kontrolisite mokracu i urinokulturu.
      nije iskljuceno da su tegobe u sklopu infekcije koju imate.
      ako nalazi mokrace i urinokulture budu negativni, onda ce mo samo pratiti
      stanje.