Poštovani prije 3 sedmice tokom spolnog odnosa, sam osjetila bol na vanjskom dijelu vagine, bliže međici. Bol je bila kao da je koža suha, pa smo parner i ja nastavili, ali se bool vratila i nakon korištenja lubrikanta, pa smo prestali. Nakon toga svrabež traje i danas. Imam obilno lučenje bijelog sekreta i pomalo neugodan vaginalni miris. Kod parnera se koža oko glavića guli i također je prisutno peckanje. Kupili smo kremu canesten i vaginolete na bazi kantarionovog ulja. O čemu bi moglo biti riječ? Zaboravih napomenuti da smo u stalnom spolnom odnosu već godinu dana i da nismo imali spolni odnos sa drugima.

    Odgovoreno: 02. 12. 2011.
    • Poštovana,
      Trebalo je da uradite briseve -bakteriolosko mikoloske preglede i vi i partner.
      moguce je da se radi o kandidijazi.
      predlazem da koristite paraprotex i probiobalance tablete i vi i partner.
      videti na www. Biobalance. Rs