Doktore, molim vas za info pomoc, posle odnosa sa jednom devojkom, posle par dana sam dobijo strahovite bolove u testisima, za dva dana su prestali da bole, medjutim sada zadnje vreme osecam blagu bol oko levog testisa, prepone, donjeg dela stomaka, nisam bio kod lekara, mislio sam da ce proci, samo zelim da znam dali je u opciji opasnosti po mene??? Molim vas na odgovoru. Inace cesto mokrim, nemam peckanja, ili bol pri mokrenju, urin je bele boje, po nekad malo mutan, ali mokrim bez problema obilno i cesto. . . Molim vas pomozite, olaksajte pre nego sto odem kod lekara, plasim se: ( ( (

    Odgovoreno: 03. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Morate uraditi laboratorijske preglede krvi i mokrace kao i urinokulturu a mozda i briseve uretre
      sto ce vas doktor da oceni. Potom lecenje.
      odnosi uvek sa zastitom.