Tokom sex odnosa, pukla mi je kozica. Nisam isao kod doktora. Kada je zaraslo posle nekoga vremena osetio sam svrab na glavicu i pocelo je lucenje sluzi u malim kolicinama neprijatnog mirisa. Glavic sam tretirao rastvorom soda bikarbone i pio sam panklav. To je proslo pa se posle mesec dana povratilo. Ponovio sam tretman i vise se nije vracalo. Sada se desava da kada malo prehladim dodje do oticanja glavica i pucanja kozice na vrhu. Zamolio bih za vase misljenje i savet. Hvala

    Odgovoreno: 02. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da se radi o gljivicnoj infekciji pa uradite bris sa promene na bakterije i
      gljivice a partnerka neka odredi grupu vaginalnog sekreta.
      ako bude gljivicna infekcija pored masti mozete koristiti i biljne preparate.