Postovani, pre mesec dana sam obavila pregled koji je potreban za dobijanje uverenja za zaposlenje. Tom prilikom mi je u nalazu urina pisalo da je zamucen i da ima dosta bakterija. Preporuka doktorke medicine rada je bila da pijem puno prolom vode. Misliite li da je to dovoljno? Sta bi sve to moglo da znaci i kako dalje da postupim? Moram da napomenem da nikakve tegobe nemam i da je nalaz krvi u redu. Hvala unapred

    Odgovoreno: 01. 12. 2011.
    • Poštovana,
      Uradite urinokulturu pa ako postoji infekcija onda je lecite po antibiogramu.
      ako nema infekcije onda kako vam je rekla doktorka-dosta tecnosti.