Postovani, imam 25 godina i prilikom sexualnog odnosa, penis mi izgubi erekciju. Prilikom masturbacije nije u punoj erekciji, iako nema odsustva sexualne zelje, cak naprotiv. Da li mi mozete reci u cemu je problem, kako da postignem punu erekciju? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 01. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Cesto se to desava kod mnogih. Zbog vasih godina pretpostavljam da je psihogenog porekla.
      promenite nacin zivota. Vise odmora, pravilna ishrana, izbegavanje stresa, dosta voca i povrca.
      pusenje, alkohol, narkotici takodjer negativno deliju na libido i erekciju.
      mozete koristiti biljne preparate.
      pokusajte sa 10 mg cialis tabletom.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #90971

    • Hvala vam na odgovoru. U poslednje vreme nesto bas izbegavam voce i povrce, moarcu da popravim ishranu. Imam jos jedno pitanje, moj drug za takve situacie koristi kamagra zele, sta mislite o tom proizvodu, da li je istog hemijskog sastava kao preporuceni cialis? Hvala.