Zadnjih 5 godina imam probleme sa nocnim ustajanjem i mokrenjem odradio sam preglede urologa ultrazvuk besike vrednosti psa ultrazvuk bubrega isve je uredu. Sada sam kod novog urologa koji je dao dijggnozu; n35. 0 strictura urethrae. Svaki mesec idem na buziranje i th. Caps. Pipem 2x2/ 7 dana i tab. Proskar 1x1. Ali problemi i dalje isti. Srdacan pozdrav hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 01. 12. 2011.
    • Poštovani,
      Stenoza-suzenje uretre daje opisane tegobe.
      vidite sa vasim doktorom da li bi doslo u obzir operativno lecenje stenoze,
      sto bi mogli uraditi u vecem uroloskom centru.
      povremeno uzimajte i biljne preparate za dezinfekciju mokrace.