Od pre mesec dana osećam bol u korenu penisa (tik iznad testisa) , bol je izražen u erekciji i tada se širi do sredine penisa (s donje strane isključivo) . U "normalnom " stanju samo je pri korenu i tada se oseća samo pod blagim pritiskom prstiju. Ponekad imam peckanje dok mokrim. Pre 2 meseca sam išao na ulztazvuk prostate i bešike (drugim povodom) i sve je ok. Nisam imao seksualne odnose otkako imam bolove, ali prilikom samozadovoljavanja nisu neizdrživi. Nikakve promene na koži penisa nisam primetio.

    Odgovoreno: 28. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Uradite preglede krvi i mokrace i bris uretre na bakterije i gljivice.
      moguce je da se radi o uretroprostatitisu.
      lecenje bi doslo u obzir posle nalaza.
      u svakom slucaju uzimajte dosta tecnosti i eventualno neki biljni uroantiseptik.