Imam jedno pitanje vec dugo me muci, naime kad god zavrsnem penis svaki put kad dodirnem glavic zaboli me tako da ne mogu da ga ostavim zavrsnutog al kad ga zavrcem nemam nikakvih bolova da li znate u cemu je problem? Hvala

    Odgovoreno: 25. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Koristite lidokain gel /lokalni anestetik/ i kantarion ulje za spoljnu upotrebu, a na
      usta mozete uzimati probiobalance /probiotik sa prebiotikom/.
      radi se o pojacanoj osetljivosti sluzokoze glansa, mozda izazvanoj i infekcijom.