Postovani povremeno mi se desava da tokom drugog odnosa mozda nekih pola sata nakon prvog mi je glavic previse osetljiv da me ponekad bolucka i da mi je erekcija blago bolna ali to nestane nakon minut dva erekcije ali zato ostane preterana osetljivost, uradio sam briseve prepucijuma, uretre, spermokulturu, urinokulturu i sve je u redu, nemam nikakvih deformacija na penisu zakrivljena i slicno niti drugih zdravstvenih problema.

    Odgovoreno: 24. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Mozete koristiti kantarionsko ulje, paraproteks tab, preparat probiotika probiobalance
      i rhodiolin kapsule.
      za vise se mozete javiti na moj meil uz poziv na broj ovog pitanja.