Postovani doktore vo posledno vreme od 6 meseci imam problem so penisot. Laden e i mnogu retko da imam erekcija, pred edna godina osekav bolki vo dolniot del na stomakot ama sega isceznaa a jas sum duri vo polosa situacija imam 35 godini ispitav krv, seker, urina, ekg i se mi e odlicno. Blagodaram odnapred i cekam vas odgovor. Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Mislim da se radi o hronicnom zapaljenju prostate pa ispitivanja sprovedite u tom pravcu.
      po saniranju zapaljenja ocekujem da se situacija sa erekcijom resi.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com