Poštovani, molila bih vas ako možete da mi kažete kakav je spermogram što je suprug uradio i šta bi trebao da uzima da bi ga popravio. Dužina apstinacije 4 dana likvefakcija 28min konzistencia normalna zapremina 1ml ph 7, 5 br. Spermatozoida 4, 0 10*9/l pokretni 25% slabo pokretni 25% nepokretni 50% normalne forme 25% patološke forme 75%

    Odgovoreno: 23. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Neka suprug ponovi jos nekoliko puta spermogram pa mi onda skenirajte nalaze.
      znaci nemojte mi poslati vasu interpretaciju nalaza.
      kada god bude radio spermogram neka uradi i spermokulturu.