Postovanje. Imam 24 godine. Nalazi urina su sledeći: boja zamućena, ph6, specifična težina 1015, leukociti 2-3, sveži er 2-3, soli am. Fosf. Dosta. Imala sam osecaj nadutosti u stomaku i blage bolove koji su nestali doktor mi je reko da pijem prolom vodu. Da li ima razloga za brigu? Bakterija nema i sve drugo je u redu. Ali, šta znače ove soli kojih ima dosta?

    Odgovoreno: 23. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Nalaz mokrace je uredan.
      soli amorfnih fosfata imamo svi. Neko vise, neko manje.
      uzimajte dosta tecnosti. Vas doktor vam je dobro preporucio prolom vodu koja ima ph 8. 4,
      odnosno koja je bazna. Uskladite ishranu po teoriji ishrane po krvnoj grupi /dm piter d adamo/.