Imam jake bolove u gornjem desnom delu stomaka, bila sam kod lekara i dao mi je uput za vadjenje krvi. Imam povisen pdw 11. 2, sedimentacija mi je 12, imam aceton u mokraci, ph je kisela, spec. Tezina je 1025. Da li mi mozete reci u cemu je problem?

    Odgovoreno: 09. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite ultrazvuk gornjeg abdomena /bubrezi, jetra, zucna kesa, pankreas i slezina /.
      moguce je da se radi o kalkulozi zucne kese a mozda i bubreznoj.