Postovani, pre nekih 6-7 godina sam imao problema sa kozicom na penisu i uspesno mi je rutinskom operacijom resen taj problem, medjutim pre nekih pola godine uocio sam problem prilikom odnosa. Glavic mi se krivi malo u levu stranu i dolazi do iritacije na kozi glavica prilikom odnosa i javalja se crvenilo koje prilikom erekcija pocne veoma malo da boli ali iritantno. Prilazem vam sliku na kojoj se vidi deo kozice za koji ja smatram da predstavlja problem. Sta mi preporucujete?

    Odgovoreno: 22. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Sa promena uzmite bris na bakterije i gljivice a partnerka da uradi vaginalni sekret.
      lecenje posle nalaza.
      sto se tice krivljenja, ako vam mnogo ne smeta, ne obracajte paznju na to.
      ako imate smetnje onda se javite plasticnom hirurgu.