Pre svega da se predstavim. Zovem se jovan i imam 16 godina. Slika se i ne vidi bas najbolje ali probacu i da vam opisem: kada prevucem kozicu preko glavica na glavicu imam kao neke belo - zute tackice koje nisu spojene sa glavicem i mogu da se skinu. Pa vas molim da mi kazete da li je to samo zbog ne dovoljne higijene ili tu ima nesto vise. Ako je zbog ne higijene zamolio bih vas da me posavetujete koji sapun ili nesto slicno tome da kupim? Hvala unapred. Puno pozdrava.

    Odgovoreno: 15. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Ako se skidaju onda nije nista od znacaja.
      mozete sa prepucijuma uzeti bris na bakterije i gljivice, pa ce se videti sta ih prouzrokuje.
      ako se ne skidaju onda je moguce da se radi o vrsti bradavica i u tom slucaju posetite urologa.
      za higijenu nije nista posebno potrebno.