Postovani, imam 23 godine i probleme sa ucestalim mokrenjem. Ucestalo mokrenje se ogleda u sledecim siptomima: kao pritisak i nelagodnost u donjem delu stomaka (predpostavljam da je prostata) , osecaj pune besike i neki put osetim kao bol u predelu bubrega (to je jako retko) . Pritisak i nelagodnost u donjem delu stomaka, prodjem posle mokrenja, zato i morkim jer me taj osecaj, strasno iritira. Svi rezultati su dobri, bez bakterija (urin, urinokultura, hlamidija, ureaplazma, mikroplazma) . Radio sam ultrazvuk, gde je nadjeno malo rezidualne mokrace 40ml, sve ostalo u redu. Pijem caj od male mlecike ali siptomi i dalje ne prestaju, cak kako pijem mleciku izjutra, preko dana vise puta idem u wc i mokraca je kristalno bistra. Nemam problema sa svrabom, pecenjem, mlaz mokrace je relativno dobar. Ujutru rano osecam kako ce mi besika "puknuti" koliko mi se mokri. Mokrim svakih sat, nekad dva. Osecaj pune besike, pritisak i nelagodnost u donjem delu stomaka su mi glavni problem, koji rezultuje ucestalo mokrenje.

    Odgovoreno: 16. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Nalaz rezidualne mokrace govori da neka opstrikcija ispod besike postoji.
      najverovatnije na nivou prostate.
      predlozio bih vam biljnu terapiju. Ne nikako antibiotike.
      pa ako vas zanima mozete se javiti na moj meil. Obavezno se pozovite na broj
      i datim ovog pitanja.