Postovani, imam 32 godine, pre par meseci pocela je da mi se "suzava" kozica na glavicu penisa, tako da sada bas jedva mogu da je prevucem preko glavica u erkciji, pa su mi odnosi bolni, koje sada vec i izbegavam. Ranije je sve bilo potpuno u redu, nikada nisam imao slican problem. Radio sam bris glansa na hlamidiju, microplazmu i ureoplazmu, i sve je ok. Urolog koji je radio bris nevoljno je odgovarao na pitanja oko mog problema, i rekao mi je da moram na obrezivanje uz komentar da je u pitanju "verovatno balanopostis oblitans. . . " ili nesto slicno. Prijatelj koji je lekar mi je preporucio mast daktacort koju ne mogu nigde da pronadjem u srbiji. Molim vas za konkretan predlog koji nece biti obrezivanje, vec neki lek/mast/krema koji bi mogli da izlece i uzrok i posledicu. Hvala, s postovanjem, b.

    Odgovoreno: 15. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Ako je vec doslo do promene u strukturi koze prepucijuma /stenoza/, onda je tesko lekovima
      povratiti elasticnost i funkcionalnost prepucijuma.
      pokusajte antimikoticnim mastima/daktanol, kansen/ i biljnim preparatima/paraprotex, probiobalance, oxymax,
      vital. . . /. Ove preparate koristite nekoliko meseci. Ako se funkcija ne povrati, onda sledi circumcizija.
      za preparate na www. Calivita-srb. Com