Postovani doktore, moj muz (rodzen 1972) vec godinu dana ima neko curenje krvi iz mokracnog kanala (cedi se cista krv) nakon mokrenja) u mokraci nema krvi. Pio je almetex dve doze -u razmacima (ali krv jos se javlja) ispitivao bubrege sve je u redu! Ispitivao prostatu i besiku, nema upale prostate, nema upale besike. Krv se od nedavno nalazi i u spermi. Znaci, nakon ejakulacije (kad je trebao da nosi za nalaz) sperma je bila pomesana sa temobraon i crvenu krv. Mucimo se sta je po sredi. Radio je do sad pet nalaza brisa i nije bilo bakterije. Zasto ta krv se javlja u spermi i curi nakon mokrenja?? Sta treba jos da se ispita?? On ne oseca nikakvih bolova, nikakvih!! Pise vam zabrinuta supruga. Puno pozz

    Odgovoreno: 13. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Da se uradi spermokultura i brisevi uretre na hlamidiju i obe mikoplazme kao i na trihomonas ako vec
      to nije uradjeno.
      potom da se uradi uretrocistoskopija/endoskopski pregled uretre i besike/.
      od nalaza zavisi terapija.