Postovani, vec godinama imam neku kvrzicu na testisima, nekad mi je pravila probleme nekad ne, u vidu nekih blagih bolova ili se opusti nekako vise. . . Sada imam isto takve simtome, pa me zanima sta to moze da bude, da li je opasno i sl? Zanima me koliko pregled moze da me kosta posto sam iz unutrasnjosti zemlje? Srdacan pozdrav, aleksandar

    Odgovoreno: 12. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Pregled nije toliko skup i najbolje je da se javite u neku privatnu ordinacioju.
      posto opisana promena traje vise godina verovatno nije nista opasno.