Sa deckom sam vec 8, 5 god planiramo porodicu, ali imamo problem tokom odnosa. To traje duzi period. Isli smo lekaru meni su nadjene bakterije eserihija a kod njega nista. Takodje ja sam lecila raznim vaginaletama i antibioticima, kada su nalazi bili uredu prestala sam. Sada on ima problem pojavila mu se bubuljica na penisu i veoma je zabrinut i misli da je to ozbiljan problem. Bubuljica je crvena podkozna sumnja da je urasla dlaka mada ne mozemo da vidimo to, velicine je zrna graska, takodje gubi osecaj. Sta da radimo?

    Odgovoreno: 12. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Treba prvo decko da resi problem "bubuljice". Da bi to resio mora da se javi urologu
      na pregled.
      moguce je da se odnosi posle toga stabilizuju i da nemate nikakvih problema.
      ako se to ne desi onda se javite na moj meil ali se obavezno pozovite ba broj i
      datum ovog pitanja.