Vec 8 meseci imam problema sa bubrezima bole me svremena na vreme i imam bolove u besici. Bila sam kod lekara i rekli su mi da po analizama imam neku infekciju ali neznaju od cega i da imam malo bakterija nista strasno. Prepisala mi je antibiotik i rekla da to popijem i ako mi bude bolje nemoram da dodjem na kontrolu. Sada sam opet radila analize krvi i urina i molim vas da mi kazete da li imam razloga za zabrinutost i sta da radim dalje. Uvecani su mi leukociti 11. 53 sedimentacija urina wbc-11. 88 epi-38. 94 bac-114. 18.

    Odgovoreno: 12. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Tesko je protumaciti i krvnu sliku ako ovako saljete nalaze. Nalzi treba da budu skenirani.
      no, ako sam dobro razumeo, leukociti su preko 11 000 i treba da se javite, najbolje urologu,
      eventualno internisti kako bi se sprovela kompletna dijagnostika i pravilno lecenje.