Radjen ultrazvucni pregled testisa nalaz poprilicno dobar, samo sto je dijagnostikovana mikrokalcifikacija na oba testisa. Zanima me usled cega nastaje i ukoliko ima potrebe kako se leci. . . Usput i da li ima veze sa neugodnim osecajem svraba u predelu izmedju testisa i cmara. . . S postovanjem, uz drugarski pozdrav

    Odgovoreno: 11. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Nalaz nije od znacaja i ne zahteva lecenje.
      za svrab u regionu, koji opisujete, se obratite koznom doktoru.
      to nije u vezi sa opisanom kalcifikacijom u testisima.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #90061

    • Evo i mene muci vec cetiri dana svrab izmedju testisa i anusa. Danas cini mi se, kao da su se pojavila neka potkozna ispupcenja. Da li je moguca suga ili mozda dlake urastaju u tom dijelu? Pozdrav