Postovani doktore, imam pitanje vezano za erekciju? Naime, prije nikada nisam imao problema no upoznao sam jednu djevojku i prvi puta sve je bilo u redu. Kad smo se sreli drugi i treci put, nista. Kad se samozadovoljavam nemam nikakvih problema oko erekcije, no vec mi se desilo drugi put zaredom. Stvarno ne znam u cemu je fazon, jer prvi put je bilo sve u redu. Da li zbog uzbudjenja ili cega vec? Hvala vam unaprijed

    Odgovoreno: 10. 11. 2011.
    • Poštovani,
      To se desava mnogima. Obzirom da je do sada sve bilo dobro problem je samo psihicke prirode
      sto ce te vi razgovorom sa devojkom i obostranim strpljenjem prevazici.