Molim vas za odgovor pre 2 godine sam imala operaciju besike, dijagnoza sress inkontinencije. Ja sam bila misljenja da cu nakon operacije biti oslobodjena neprijatnosti kao sto je zadrzavanje urina, medjutim i dalje je isto, prilikom najmanjeg naprezanja krene nekoliko kapi, sto stvara nervozu a i neprijatan osecaj. Molim vas za savet

    Odgovoreno: 10. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Morate uraditi korektni urodinamski pregled, pa ako se potvrdi ista dijagnoza nadjite
      uroginekologa koji sada ove operacije rade laparaskopskim/ endoskopskim/novim metodama.