Postovani, pre 3 dana osetio sam bol u donjem delu stomaka sa desne strane (oprilike na mestu slepog creva) . Taj bol nije jak ali je prilicno neprijatan i osetim ga pri ustajanju ili kretanju. Kasnije sam osetio kao da mi se bol javlja na pocetku desne noge a samim tim imam osecaj da se bol javlja i u desnom testisu. Pri opipavanju definitivno osetim nesto pri vrhu testisa ali cini mi se da tu istu kvrgu imam i na levom, samo sto je na desnom ta kvrzica izrazenija. Imam 25 godina i ovo mi je bilo prvo opipavanje testisa pa me interesuje vase misljenje. Hvala

    Odgovoreno: 09. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Tesko je bez pregleda dati neko definitivno misljenje.
      predlazem da se ipak obratite urologu. Moze biti preponska kila, kamen u ureteru, neko infekivno obolenje urotrakta pa cak i bol od strane kicme.