Postovani, imam kamen u bubregu 2cm bila sam na razbijanje i odmah posle razbijanja sam dobila mnogo jake bolove. Popola sam 2 tablete no spa koje mi je propisao doktor i nije mi umanjilo bolove. Dali postoji neka druga mogucnost da izbacim kamen bez razbijanja. Inace sam i razbijanje mnogo tesko podnijela. Unaprijed zahvalna. Cekam vas odgovor. Pozdrav

    Odgovoreno: 08. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Kamen je velik da bi mogli da ga izbacite pa ste zbog toga isli na razbijanje.
      neznam koliko je razbijanjem usitnjen. Pretpostavljem da vam je u kanal prema bubregu ubacena sonda koja
      ima ulogu da spreci pokretanje parcica kamena ka besici.
      uzimajte dosta tecnosti kako vam je receno i lekove koje su vam preporucili pa se javite na kontrolu kako su vam rekli.