Molim vas za odgovor sto je pre moguce. . . Vec mesecima se mucim sa uzasnim nagonom za mokrenjem. . . Osecaj nelagodnosti i pritiska, golicanja. . . Konstantna potreba za mokrenjem koja varira. . U nekim periodima se jako pojacava taj osecaj, u nekim smanji, ali nikada ne prestaje. . Nocu ne ustajem da mokrim, ali preko dana je uzasno. . Ponekad je besika zaista puna, a u nekim situacijama mogu da ispustim par kapi. . Ako popijem 2 case vode i ne mokrim, u vrlo kratkom periodu, osecam da cu explodirati. . A ponekad imam osecaju u uretri kao da ce kapnuti iz nje, ali ipak se to ne dogodi. . Moram da napomenem da sam obavila sve moguce analize, od ponovljenih urinokultura, sedimenta urina, krvne slike, briseva uretre na hlamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu, do kompletnog ginekoloskog pregleda i uz besike i bubrega. . Svi rezultati su uredni, osim sto je na uz pronadjeno malo kristala, ali dr kazu da nije nista znacajno i pokusavaju da povezu taj moj osecaj nelagodnosti sa tim, u sta ja pocinjem da sumnjam, posto pijem i rowantinex i uvin caj, ali ne osecam nikakvo poboljsanje. , takodje urolog smatra da nema potrebe za cistoskopijim. . Napominjem da do sad nikada nisam radjala. . Sta bih moglo biti uzrocnik ovom problemu, sta dalje da radim posto ovaj nagon za mokrenjem postaje neizdrziv?

    Odgovoreno: 08. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Predlozio bih vam promenu nacina ishrane i koriscenje biljnih preparata posto ste iscrpli sve metode
      lecenja akademske medicine.
      ako ste za tako nesto onda se javite na moj meil.