Protumaci te mi spermogram za muza ima 27. Godina volumen-3. 9, ph 7. 9, konzistencija niti duze od 2 cm, likfefakcija 25, broj spermatozoida 2. 0 i broj spermatozoida 7. 8, leukociti 0. 3, ostale celije 0. 9, pokretljivih progresivno brzo 0. 20, progresivno sporo nista, neprogresivno 0. 20, nepokretni 0. 60. Vitalnost, hos i morfologija se zbog malog broja spermatozoida ne mogu uraditi. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 08. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Spermogram nije mnogo dobar.
      neznam uzrok.
      potreban je klinicki pregled, hormonski status, imunoloski status i eventualno kariotip.
      razmisljajte o vto.