Dobro vece: ) imam jednu pitanje: / prije jedno 10-15 dana kada sam imala pms, imala sam jake bolove u doljnem dijelu stomaka i glava me je jako boljela. . . Vadila sam nalaze i pokazalo mi je da u urin imam bakterije. Doktorka mi je rekla da se bakterije javljaju kad se prehladim i da sad pijem caj od uve i tecnosti sto vise. . . Kad mi je nastupila menstruacija 28 meni ubicajno traje 5-6 dana menz, a posle 7 dan samo malo ko sukrvica. . . Ali poslije nema nista. . . Medjutim jutros kad sam ustala mislila sam da nemam menz ali imala je sukrvica i zacudo mi je to bilo. . Obratila sam sam se ginekologu i rekli su mi da moram da pitam urologa. . . A zaboravila sam vam pomenut ti da sam pila baktrim tablete prije menstruacije kad bi me bolio stomak i prestalo bi me. . . Pa sada me zanima zasto je potrebno da se ide kod urologa zbog toga. . . Dali bi vi mogli da mi pomognete u vezi toga jer jako brinem ne znam sta da radim, , , ,: ( ( (a tek su mi u petak iduci zakazali na pregled, , , pa da ne cekam do tad dali bi vi mogli mi reci nesta o tome zahvalna bi vam bila puno. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Ako mokrite krv onda je u redu da idete kod urologa.
      ako je krvavljenje ginekolosko onda to resavaju ginekolozi.
      vi procenite.
      ako niste u stanju onda uradite kako su vam rekli vasi doktori.