Dali mi možete pomoći po pitanju potencije imam problem nekada imam potenciju a nekada kratko traje i nemogu da je održim dugo, kratko potraje i orgazam bude jako brzo. Posle mi treba duže vreme da bi ponovo bila potencija, dali mi možete pomoći nekako šta da radi jel ima nko rešenje il neka terapija, pozdrav u nadi da ćete mi pomoći.

    Odgovoreno: 07. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Morate promeniti nacin zivota i ishrane. Pokusajte sa suplementacijom i
      krenite sa 5 mg levitre na treci dan.
      za vise se mozete obratiti na moj meil uz poziv na broj ovog pitanja.