U poslednjih dve tri nedelje budim se nocu jer imam potrebu da mokrim, jednom do dva puta, sto ranije nije bio slucaj. Cini mi se da je i mlaz slabiji nego ranije. Do sada se nije desavalo kad se probudim i odem do toaleta da ne mokrim odnosno da bude "lazna uzbuna". Da li je ovo mozda pocetak nekih problema i da li imam razloga za brigu? Unapred hvala. Pozdrav.

    Odgovoreno: 04. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Radi se o simptomima vezanim za prostatu.
      niste naveli godine starosti.
      potrebno je da uradite potrebne laboratorijske i ultrazvucne pretrage, pa je
      zato najbolje da odete na urolodki pregled.