Imam problem sa postizanjem erekcije. Počeo sam da koristim pilule ''vulkan'' ali nemam nikakvog poboljšanja. Takođe, imam problem i sa preuranjenom ejakulacijom. Takvo stanje traje već oko tri godine. Nisam posećivao doktora u vezi sa problemom. Nisam fizički aktivan, posao me veže za računar. Molim vas za savet i eventualni predlog u vezi terapije. Unapred hvala, srdačan pozdrav!!!

    Odgovoreno: 07. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Posto problem traje nekoliko godina a vezan je za ed a mozda i pe, mislim da je najbolje
      da se javite urologu na pregled kako bi se odredio karakter poremecaja/organski
      ili psiholoski/. Licno mislim da kod vas prevladava psiholoska komponenta, i da je
      potreban timski pristup problemu/i psiholog/.
      dok se ne javite na pregled pokusajte sa cialis tabletama.