Ne znaju ni doktori o cemu se radi. Sada ce biti 5 put u 4 mjeseca da mi se to desava, vecinom kad krenem leci ili u toku noci dok spavam bol me probudi prvo pocne polako pa sve jace i jace kad postane najjaca bol imam osjecaj kao da je to zadnji trenutak u mom zivotu, pocne mi se povracati ujedno i da vrsim nuzdu u neki 5min bol je najjaca i drzi me po 3 do 4 sata sutra dan sam sva kao slomljena a bol se nalazi samo na kicni i stomaku sto me kasnije i noge bole. Vadila sam nalaze bio je pozitivan na urin sto jest bilo je nesto krvi isla sam i na ultrazvuk kazu da nema nista imam nesto zenskih problema ali nista opasno uobicajne kod svake zene. O meni; pusim, konzumiram pivo cesto imam za svoju visinu dovoljno kila tj. 54 jedem sve nemam nikakvi problema sa ostalim. U porodici mi djed ima problema sa bubrezima i majka moja ali nista ozbiljno samo nesto mulja. . Sada me zanima o cemu bi se moglo raditi jer me taj bol iscrpi i prejak je ujedno se i bojim. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 08. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Zbog bolova u trbuhu je najbolje da se javite gastroenterologu kako bi se iskljucila eventualna bolest
      organa digestivnog trakta.
      posto vas boli i kicma mozete konsultovati i neurologa.