Poštovani, imam nesvakidašnji problem i htjela bi ćuti vaše mišljenje. Naime dečko i ja smo dugi niz godina skupa, sad je već prošlo 15ak godina. Prije 7 godina smo prekinuli i bila sam u intimna s drugim muškarcem. To nije dugo trajalo i ponovno sam se vratila sadašnjem dečku. Nakon što smo se pomirili i postali ponovno intimni doživjela sam šok. Naime nakon 7 godina dečko me optužuje da sam mu prenijela nešto zbog čega se on sad osjeća bolestan. Možete li mi reći da li postoji ikakva mogućnost da sam prenijela nešto što bi se moglo negativno odraziti na prostatu mog sadašnjeg dečka? Koji su najčešći uzroci oboljenja prostate? Unaprijed zahvaljujem, lp, ana

    Odgovoreno: 01. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Ako vas decko nema izolovane polno prenosive klice/hlamidija, mikoplazme, trihomonas, gonokok/,
      onda mu niste nista preneli.
      upalu prostate moze steci i na druge nacine ne samo odnosima.
      uostalom to se sve leci.