Imam visegodisnji problem sa benignom prostatom i otezanim mokrenjem, koje je pre mesec dana potpuno stalo. Pronadjene su bakterije proteus mirabilis i eserihija coli. Kateter je ugradjen ali se zacepljuje nekim kristalima pa i pored cestog menjanja i ispiranja ne daje rezultate. Urin je krvav, gust, smrdljiv, kako kad i hoce da prodje pored cevi katetera sto izaziva nepodnosljiv bol. Lece me antibioticima preko infuzije a meni je sve gore i gore. Molio bih vas za neki savet jer mislim da ovom terapijom samo gubim vreme.

    Odgovoreno: 01. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Uzimajte dva do tri litra tecnosti/najbolje vode/.
      od suplemenata pored terapije koje uzimate: paraprotex tab 2x1 pre jela
      ac zymes kapsule 3x1 pre jela
      oxymax kapi-80 kapi u 2 litra vode na dan.
      nabavka preparata preko www. Biobalance. Rs
      za vise se mozete javiti i na moj meil: bocokic@gmail. Com