Postovani, pisem vam po drugi put imam 30 god. I imam problem sa ucestalim mokrenjem, na vasu preporuku uradio sam pregled mokrace i urinokulturu i tom prilikom izolovana mi je bakterija pseudomonas aeroginusa, pio sam lekove po antibiogramu (palin, ciprocinal) 10 dana ali i dalje ucestalo mokrim i imam taj nelagodan osecaj kao da se nikada ne "ispraznim do kraja". Molim za savet sta dalje i unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 28. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Niste naveli broj ranijeg pitanja.
      pseudomonas aeruginosa je bakterija rezintentna na mnoge antibiotike i ne treba
      preterivati sa uzimanjem antibiotika jer ce tesko da se postigne kompletna eradikacija.
      prvenstveno treba jacati imunitet pravilnom ishranom, uzimanjem suplemenata.
      za vise mozete mi se obratiti na e mail: bocokic@gmail. Com