Pre goginu dana mi se ovo pojavilo nemam nikakvih problema neboli nesvrbi pa me zanima sta je dal su kondilomi tisonove zlezde ili. . .

    Odgovoreno: 26. 10. 2011.

Komentari na pitanje: #89318

    • Pre godinu dana mi je jedan urolog skidao radio talasima tisonove zlezde i to je tada jako ruzno izgledalo spaljeno, koza se obnovila ali je na tom mesu gde su skidane zlezde ostala svetlija koza kao oziljak! Sta da radim da bude jednaka boja koze na celom glavicu penisa? Da li je normalno da posle radio talasa ostane svetlije na tom mestu? Dosta dugo sam mazao to mesto jomelop melemom protiv ožiljaka malo je pomoglo ali ne dovoljno! Puno hvala na odgovoru